Inquiry
Form loading...
0102030405060708

за нас

што правиме

Шангај теорема хемиска технологија копродукции, Ltd лоцирана во Шангај, Кина, за извозна канцеларија на фабриката. Се обврзавме на нови функционални полимери, напредни композити, лепила, специјални изоцијанати, екстракти и некои медицински посредници, ние со овластен ISO9001 систем за управување со квалитет, ISO14001 систем за управување со животната средина, како и поврзани сертификати.

Нашата фабрика лоцирана во Чангжу, провинцијата Џиангсу, со површина од 80.000 м2, има над 300 работници, 30 инженери, 7 производствени работилници, високотехнолошки R&D и QC центар, компанијата поседува 12 патенти и бројни сопственички права на интелектуална сопственост.

повеќе

Предност

ОРИЕНТИРАНИ НА ЛУЃЕ, БАЗА НА ПРОИЗВОДИ, ЦЕНТРИРАНИ НА КЛИЕНТИТЕ

центар за производи

Вести